2022-10-25 11:45:22

COMUNA VULTURENI anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Modernizare drumuri de interes local în comuna Vultureni, județul Bacău”, propus a se realiza in comuna Vultureni, județul Bacău.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Bacău, str. Oituz, nr.23, în zilele de luni-joi, între orele 08.00-16.00 și vineri între orele 08.00-14.00 și la sediul titularului, din comuna Vultureni, sat Vultureni, județul Bacău.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Bacău.

Fișiere atașate

• ANUNT

Consultare publică

Mai multe

Protecția Consumatorilor

SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Cum vi se pare noul site?

Foarte bun

Bun

Necesita îmbunatatiri

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

Serviciul de urgență 112

Recomandări coronavirus