Decizia etapei de încadrare pt proiectul „Construire pod pe DJ243B la Medeleni km 62+920, județul Bacău”
2020-08-07 11:56:45

Județul Bacău prin Serviciul Public Județean Drumuri Bacău, titular al proiectului „Construire pod pe DJ243B la Medeleni km 62+920, județul Bacău”, propus a fi amplasat în satul Medeleni, comuna Vultureni, județul Bacău, anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM Bacău, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului.

Proiectul deciziei de încadrare și motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul APM Bacău, str. Oituz, nr.23, în zilele de luni până joi, între orele 8-16 și vineri între orele 8-14, precum și următoarea adresă de internet http://www.anpm.ro/

Publicul interesat poate înainta comentarii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 10 zile de la data publicării anunțului pe pagina de internet a APM Bacău.

Fișiere atașate

Consultare publică

Mai multe
SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Cum vi se pare noul site?

Foarte bun

Bun

Necesita îmbunatatiri

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

Alegeri parlamentare 2020

Recomandări coronavirus