Anunț concurs secretar general
2021-06-16 11:07:25

Anunț concurs secretar general

Primăria comunei Vultureni, județul Bacău, organizează concurs de recrutare în conformitate cu dispozițiile H.G. nr.611/2008 privind dezvoltarea carierei funcționarilor publici, cu modificările și completările ulterioare, ale OUG 57/2019 privind Codul Administrativ și ale Legii nr.203/2020 pentru modificarea și completarea Legii nr.55/2020 privind unele măsuri pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei de COVID-19, pentru ocuparea funcției publice de conducere vacante pe perioadă nedeterminată de Secretar General al comunei Vultureni.

Probele, condițiile de participare și bibliografia le regăsiți în anunțul atașat.

Fișiere atașate

Consultare publică

Mai multe

Protecția Consumatorilor

SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Cum vi se pare noul site?

Foarte bun

Bun

Necesita îmbunatatiri

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

Serviciul de urgență 112

Recomandări coronavirus